Kdo jsme

PROČ ČERNÁK INTERIOR DESIGN?

CERNAK

 

ČERNÁK INTERIOR DESIGN nevytváří jen „design“ prostoru. Vytváří v prostoru energii, která zlepší kvalitu vašeho života. Nejde jen o „hezký prostor“. Jde o to, aby prostor sloužil vám a pomáhal vám k dosažení šťastného života, zdraví a úspěchu. Jste jedineční, máte svého ducha. Jeho propojení s duchem prostoru (genius loci) vám dodá velkou sílu a energii. Odrazí se to i na vašem psychickém i fyzickém zdraví. Kvalitní prostor vytváří kvalitní život stejně tak, jako kvalitní strava, kvalitní životní prostředí. Stejný přístup ČERNÁK INTERIOR DESIGN uplatňuje také při podpoře podnikání a tvorbě firemních a komerčních prostor.

ČERNÁK INTERIOR DESIGN založili manželé ČERNÁKOVI. Od roku 2007 se zabývají studiem prostoru, jeho vlivem na zdraví a život lidí. Studovali také typologii člověka a charakter osobnosti. Propojili stará (často i utajovaná) účení o prostoru (jako např. geomantie, posvátná geometrie, Feng Shui a další) s moderní pozitivní psychologií. Studovali vliv barev, materiálů, tvarů, aromaterapie a symbolů na psychiku člověka. Své umění spojili s designéry a architekty. Umí tak vytvořit jedinečný prostor přesně na míru a podle aktuálních potřeb každého člověka. Díky zkušenostem z oblasti byznysu a marketingu (od roku 1990 na významných vedoucích pozicích mezinárodních firem), umí také využít prostor pro posílení značek, zlepšení pracovního prostředí, vytvoření firemní kultury.Pomáhají tak firmám v podpoře strategie značek a podpoře prodeje. Umí vytvořit pracovní prostředí pro jednotlivé pracovní funkce a podle typologie jednotlivých pracovníků. Díky tomu se zefektivňuje práce zaměstnanců, vytváří se silné motivační prostředí, přispívá k celkovému úspěchu společnosti.

komentářů 5

 1. Věra |Gaždová · · Odpovědět

  vaše stránky a také práce – poslání jsou skvělé, má zájem o průběžné info děkuji

  1. Dobrý den,
   moc nás potěšila vaše zpráva :). Moc děkujeme. Pokud máte zájem o průběžné informace, můžete si na dasa@byu.cz zdarma objednat náš týdeník HAPPYWEEK, který mailem rozesíláme všem zdarma každý týden. Informace jsou také na našich facebookových stránkách: facebook.com/akademiestesti, nebo happyllionaire, nebo cernakinteriordesing. Pokud máte konkrétní dotazy, pak je můžete posílat na dasa@byu.cz Moc rádi odpovíme.
   Krásný den,
   Jiří Černák

  2. Dobry den, moc dekuji. Jsem rad, ze se vam libi. Info + nas tydenik Happyweek vam muzeme posilat na email. Jsme tez na Facebooku: facebook.com/akademiestesti

 2. Krásné stránky i činnost:-)Podporuji!Prosím o zasílání info.
  Děkuji Sim Angel

  1. Dobrý den paní Horáková, mockrát děkujeme za pochvalu :). Jsme rádi, že se stránky i práce líbí. Budeme Vám posílat náš týdeník HAPPYWEEK kde kromě interiérů a Feng Shui řešíme i další témata.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: