PŘIPRAVTE SVŮJ DOMOV NA NOVÉ OBDOBÍ – LÉTO

Letní interiér musí být prostorný, otevřený, spojený s venkovní energií.

Ano, s Hadem přichází i Oheň (Had je první ohnivé zvíře zvěrokruhu). V květnu tak začínají vládnout nejaktivnější energie roku – začíná léto. I když náš kalendář posouvá začátek léta až na druhou polovinu června, letní energie se začínají tvořit již nyní. Léto je spojeno se silnou energií Ohně. To je energie aktivního Jangu. Aby tato energie mohla správně působit, musíte pro ni připravit odpovídající prostor, ve kterém se bude Ohni dobře dařit a tím pádem i vám. Oheň přináší hlavně aktivitu. Proto je nutné, aby váš domov či pracovní místo mělo dostatek prostoru pro aktivní energie a pohyb. Ze svého interiéru tak musíte odstranit vše, co v pohybu překáží. Čím volnější prostor vytvoříte, tím lépe se vám v tomto období bude dařit.

V letním interiéru byste se měli cítit, jako byste byli v krásné volné přírodě.

Ne nadarmo léto rádi trávíme venku v přírodě, protože ta nám evokuje nekonečný prostor a vyzývá nás k pohybu. Abyste prostor otevřeli co nejvíce, je dobré v letním období mít co nejvíce otevřená okna a dveře, aby mohla energie volně proudit dovnitř i ven. Nechte pustit energii interiéru dovnitř zvláště, pokud máte krásné výhledy do okolí. Oheň též vládne světlem. Proto by váš prostor měl být světlý a vše by mělo být dobře vidět – světlo umožňuje vidění. Pozor však na to, že letní světlo může být někdy až příliš silné a proto je dobré mít možnost na chvíli prostor uzavřít a zatemnit. V horkých dnech také využijte různé nástroje pro zchlazení energie v interiéru. K tomu nejlépe poslouží energie Vody – tj. modrá nebo černá barva, vodní fontánky, skleněné misky s vodou apod. Pomocí květin či jiných rostlin, které právě v létě kvetou můžete velmi pěkně propojit energii exteriéru i interiéru. Využijte také ovoce, která právě zraje. Nejen že váš prostor nabije silnou energií Ohně, ale také ho pěkně provoní a zabarví.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign, cernakinteriordesign.wordpress.com, cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 218

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: