ZRCADLO, ZRCADLO….POVĚZ, JAK TĚ SPRÁVNĚ POUŽÍT V INTERIÉRU?

Zrcadla známe z mnoha různých pohádek i strašidelných příběhů. Ukazují jejich kouzelnou moc a sílu. Umožňují přecházet do jiných světů, odhalují skutečnou tvář nebo dodávají magickou energii. Zrcadla toho umí opravdu hodně. A i proto je velmi důležité s nimi v interiéru pracovat velice opatrně.

Image result for magic mirror

Magickou moc zrcadel známe i ze starých příběhů a pohádek.

Magická moc zrcadel není tématem jen pohádek nebo hororů. Její energie se promítá i do našich skutečných každodenních životů. Základní schopností zrcadla je umocňovat – tedy zvětšovat. Zrcadlo umí vše minimálně zdvojnásobit. Vše, co se v zrcadle odráží jakoby existovalo dvakrát. Je tedy opravdu velmi důležité si uvědomit, co zrcadla ve vašem interiéru odrážejí. Energie tohoto odrazu je daleko silnější, než předmět sám. Můžete si to sami vyzkoušet. Stačí si vzít baterku a posvítit jí přímo do zrcadla. Odražené světlo oslepuje více, než kdybyste si baterkou svítili do očí. Pokud vaše zrcadlo odráží něco, co vám není příliš příjemné, pak jeho polohu musíte změnit, nebo ho umístit na jiné místo. Naopak zrcadlo využijte tak, aby odráželo věci, které máte rádi, jejichž energie vám dělá dobře. Tato schopnost zrcadla se dá např. velmi dobře využít pro tzv. roh hojnosti. Ten se vytváří u nebo nad jídelním stolem. Velké zrcadlo se pověsí na zeď u jídelního stolu tak, aby odráželo jídlo na stole. Tak se energie jídla a tím i hojnosti zvyšuje několikanásobně. Pozor však na to, že jídelní stůl je symbolem prosperity rodiny pouze v případě, že je plný jídla. Prázdný stůl je opakem prosperity a zrcadlo by pak prázdnotu pouze násobilo. Takže na jídelním stole musí být stále nějaké jídlo: mísa s ovocem, tác se sušenkami, miska s ořechy apod. Hojnost a rozmanitost života můžete podpořit také čerstvou kyticí různých květin uprostřed stolu.

Related image

Síla zrcadel umocní sílu jídelního stolu, který je symbolem prosperity rodiny.

Na co byste si určitě měli dát pozor je tma. Zrcadlo by nemělo být v tmavém prostoru. Tma patří k energii Vody a ve svém maximálním působení znamená i smrt. A jelikož zrcadlo vše znásobuje, bude energie Vody v tmavém prostoru se zrcadlem minimálně dvojnásobná. Proto je důležité, abyste v takovýchto místnostech vždy svítili, aby se tma nenásobila.

Related image

Zrcadlem můžete velmi dobře zvětšit úzké nebo stísněné prostory.

Velmi vhodné působení zrcadla je při zvětšování interiéru. Používá se často v úzkých chodbách, malých předsíních či pokojích. Zrcadlo vždy malou místnost zvětší.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.wordpress.com

cernakinteriordesign.webs.com

Více HAPPYWEEK 207

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: