SRPEN – JAK SE BRÁNIT PROCHLÁDÁNÍ V INTERIÉRU

Asi jste si již všimli, že teplo není už to, co bývalo v červenci. Dny se zkracují a noci začínají být poměrně chladné. Je to tím, že svoji vládu ukončil Oheň a převzal ji Kov. Jeho energie tak začínají posilovat jinové energie a přinášejí prochládání. Měli byste tak váš interiér upravit, aby prochládání do něj nepronikalo.

kov - prochládání

Pokud se zajímáte o Feng Shui, tak víte, že základem práce je správné nastavení energií Jin/Jang a pěti elementů – Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda. Také víte, že tyto energie mají být vždy v co největší rovnováze. A protože energie času (roční období) posiluje energii Kovu, dochází i v interiéru k nové nerovnováze. Kov je vždy v opozici k Ohni a Dřevu. Tyto dvě energie Kov oslabuje nejvíce. K mírnému oslabení může dojít i u Země. Co ale Kov posiluje je energie Vody a ta znamená chlad. Proto se v tomto období bude stále více vkrádat chlad i do vašich domovů. I když ještě oficiální léto neskončilo (ale my víme, že je již podzim), měli byste pomalu přemýšlet, jak svůj interiér mírně zateplit. Nejde ještě o vládu Vody – chladu, takže zateplení nemá být příliš silně, ale měli byste ho v interiéru již začít vnímat.

Nejlepší pro toto období bude využít toho, co vám nabízí příroda. Vyzdobte si tedy interiér květinami, které v současné době kvetou červenými či oranžovými květy. Pomůže vám též červeně zbarvené ovoce. Červenou barvu můžete též posílit drobnými dekoracemi. Měli byste se také ujistit, že máte dobře nastavené Gua 9 (zde vládne energie Ohně).

Při práci s interiérem respektujte energii Kovu. Ta vyžaduje řád a pořádek.

Chcete vytvořit prostředí, ve kterém se vám bude skutečně dařit? Navrhneme a zrealizujeme interiér vašeho  domova či pracovního místa na míru vám a vašim současným potřebám. Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.webs.com

Zdroj: HAPPYWEEK 180 – ke čtení či stažení ZDARMA ZDE

180

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: