DECOR V MĚSÍCI OPICE

S příchodem Opice končí léto. Přicházejí kovové energie podzimu. I když z okna může vše vypadat ještě letně, nenechte se teplem a sluncem zmýlit. Podzim je skutečně již zde. Proto i interiér by měl projít výraznější změnou. Připravte svůj domov na to, že dny se budou více krátit, noci prodlužovat a prochládání se bude pomalu vkrádat do příbytků.

decor v měsíci Opice

Jak víte, Opice má ráda hravost, úspěch a ocenění. Proto byste tyto energie měli co nejvíce posílit i v rámci svého interiéru. Srpen je měsícem úrody, která se začala vytvářet v předchozím měsíci. Kvalita a velikost úrody je tak symbolem úspěchu vašeho letošního snažení. Pokud si sami pěstujete zeleninu či ovoce, měli byste si svůj interiér vyzdobit výsledky své práce. V jižní a západní části svého domova, kam nejvíce svítí slunce, si vystavte svá rajčata. Nejenže vám tak krásně dozrají a budou daleko chutnější a voňavější, ale také svojí červenou barvou krásně posílí slábnoucí energii Ohně, která již postupně odchází a začíná ji nahrazovat energie Kovu. V ostatních částech bytu či domu si pak dejte mísy či ošatky plné ostatního ovoce a zeleniny. Energie Kovu je o sběru a uchovávání. Proto si tuto energii co nejvíce vytvořte i v rámci svého interiéru. Energii uchování též posílíte tím, že si např. svoji kuchyň a jídelnu vyzdobíte kompoty a marmeládami, které jste vytvořili ze své úrody. Sklenice si hezky ozdobte, aby dodávaly co nejvíce krásy a příjemné energie do interiéru.

Při pohledu na svůj domov byste tak měli mít radostný pocit, že se letos opravdu dařilo.

Když se podíváte do přírody, tak zjistíte, že její mnohobarevnost se pomalu ladí do zlaté – nejsilnější jangové energie Kovu. Trávy jsou většinou již uschlé a žluté a na polích je zlatá sláma. Pozvěte i tuto energii do svého příbytku. Vyzdobte místnosti natrhanou okrasnou trávou či malými snopy obilí. Zlatá barva by tak měla převažovat pomocí přírodních doplňků.

Zdroj: HAPPYWEEK 179 – ke čtení a stažení ZDARMA ZDE

179

 

 

 

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: