FENG SHUI DOMOVA

Feng Shui je mylně spojováno pouze s interiérem a bydlením. Feng Shui je však daleko širší pojem. Je to umění, které vám umožní správně využívat přírodní zákony k tomu, aby se vám v životě dařilo co nejlépe. Všemu se daří pouze v případě, že se to či ono nachází ve správném prostředí. Pak je vše předurčeno k prosperitě – tedy i váš život. Jen ho musíte žít ve správně nastaveném prostředí.

Feng Shui domova

Díky umění Feng Shui si nastavíte takové prostředí, které je zdrojem energie pro váš život. Feng Shui je velmi flexibilní a dokáže vám vytvořit energii, kterou potřebujete právě daném okamžiku pro své aktivity, ať jsou již jakékoliv. Když pracujete na něčem ve svém životě a potřebujete nějakou oblast života posílit (např. zdraví, úspěch v práci, bohatství, vztahy, rodinu, děti atd.), musíte k tomu mít dostatek té správné energie. Jinak vás tato oblast velmi rychle oslabí a vám se dařit nebude. Stejně jako auto nedojede do cíle s prázdnou nádrží. Nic neexistuje a neroste bez zdroje energie. A každá oblast života potřebuje jinou kvalitu a formu energie. Feng Shui vám umožní vytvořit zdroj té energie, kterou právě teď potřebujete. Kromě jiných přírodních zákonů využívá Feng Shui zákon přitažlivosti. Ten říká, že shodné energie se přitahují. Pokud tedy hledáte lásku, pak s pomocí Feng Shui vytvoříte energii lásky např. ve svém bytě či domě a tím začnete lásku přitahovat do svého života. Když vytvoříte energii lásky, pak budete do svého života přitahovat lidi, kteří jsou na potřebu lásky také naladěni. Stejně tak si do svého života můžete přitáhnout energii zdraví, bohatství, dětí, rodiny atd.

Feng Shui posiluje požadovanou energii také prostřednictvím vašeho domova. A jak často říkáme: „Šaty dělají člověka, domov vytváří váš život.“ Jakou energii si ve svém domově vytvoříte, takový život pak budete žít. Abyste ale mohli vytvořit novou energii, musíte prostor nejprve očistit od staré energie. Tj. vše, co jste dělali doposud a chcete to změnit, musíte ze svého domova dostat pryč – nábytek, doplňky, fotografie atd. Pokud se staré energie nezbavíte, neočekávejte žádnou změnu. Nepřijde, protože jste pro ni nevytvořili nový prostor. Jistě víte, že váš vnější svět je odrazem vašeho nitra. Stejným nitrem je pak i interiér vašeho domova. Energie vašeho interiéru přitahuje stejnou energii do vašeho vnějšího světa. Design vašeho interiéru vytvoří design celého vašeho života. „Nalaďte se na frekvenci života, který chcete žít a realitě takové života se pak nevyhnete. Toto není filosofie, to je fyzika.“ – Albert Einstein.

Chcete vytvořit energii bytu, domu či pracovního prostředí, která vám pomůže získat to, po čem toužíte? Kontaktujte nás:

dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

nebo

cernakinteriordesign.webs.com

HAPPYWEEK 169

Uložit

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: