JAK SI NASTAVÍTE DOKONALOST SVÉHO DOMOVA

Zdroj: HAPPYWEEK 168

Feng Shui je umění souladu energií času, prostoru a člověka. Vy víte, že žijete v tzv. „časo-prostoru“, tj. jste neustále v nějakém daném čase na daném místě. A to KDY  a KDE jste ovlivňuje váš život. A jak se mění čas a místo, měníte se i vy. Důležité je, abyste si uvědomili, že energie času a prostoru jsou vždy silnější, než energie vaše. Proto nemá vůbec cenu s těmito energiemi bojovat. Vždycky prohrajete.

I povlečení musí odpovídat energiím, které chcete v interiéru vytvořit

I povlečení musí odpovídat energiím, které chcete v interiéru vytvořit

A tak umění práce s prostorem je dávat ho do souladu s časem a sebou samým. V květnu vládnou již silné aktivní energie Ohně a také Hada. Takže je nejvyšší čas upravit váš interiér právě v souladu s těmito energiemi. Jak víte, Had miluje dokonalost. Proto se musíte ujistit, že váš interiér tomu odpovídá. Vše by tedy mělo být na správném místě a uspořádáno tak, abyste měli pocit dokonalosti. Musíte se na svůj interiér podívat a ujistit se, že lépe to již nejde. Pokud však nemáte tento pocit dokonalosti, pak je v interiéru něco špatně a vy to musíte opravit. Mluvíme zde o celém interiéru, takže nelze nějakou místnost či prostor vynechat. Had se rozhodně nespokojí s komentářem typu: „Takhle to stačí, to je dobré.“ Ne. Hadovi „dobré“ nestačí. Musí to být dokonalé. Had má rád také krásu, takže byste si měli interiér v květnu opravdu hezky nazdobit a vyplnit ho vším, co se vám líbí.

Obklopte se vším, co milujete

Obklopte se vším, co milujete

Nesmíte ale také zapomenout na to, že kromě Hada vládne již také Oheň. Proto byste měli svůj prostor nastavit tak, aby podněcoval aktivitu, svěžest, pohyb, rozmanitost a pestrost. Nejlepším řešením je naplnit prostor právě kvetoucími keři, květinami apod. Čerstvé květy jsou nejlepším zdrojem přirozeného ohně v interiéru. Oheň má rád dřevo, proto je v tomto období vhodné volit např. dřevěné doplňky a dekorace.

Přeneste život zvenku do svého interiéru

Přeneste život zvenku do svého interiéru

S rostoucími teplotami bude také vhodné vyrovnávat energie tepla a chladu. A protože teplo bude přicházet hlavně zvenčí (slunce bude v květnu a červnu nejsilnější), měli byste v interiéru mít pocit příjemného chládku. Můžete proto např. využít energii vody – různé vodní fontánky, obrázky s vodou, skleněné mísy s vodou s plovoucími kvítky, doplňky v modré barvě apod. Rádi vám s řešením letních energií ve vašem interiéru pomůžeme. Stačí se na nás obrátit.

Sledujte nás na: facebook.com/cernakinteriordesign

cernakinteriordesign.webs.com

Máte zájem o Feng Shui analýzu svého bytu, domu či pracovního prostředí?

Kontaktujte nás: dasa@byu.cz nebo  602 556 479

Zdroj: HAPPYWEEK 168 – ke stažení ZDARMA ZDE

Uložit

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: