ZRCADLA – KOUZELNÁ I NEBEZPEČNÁ – NAUČTE SE JE VYUŽÍVAT SPRÁVNĚ

Práce se zrcadly v interiéru (i obecně) jsou velké umění. Laici nevědí, ale skuteční MISTŘI znají skutečnou moc a sílu zrcadla. Mohou vám hodně pomoci, ale také výrazně uškodit.

Nejen Feng Shui, ale i jiné „magické vědy“ používají termín „prostor za zrcadlem“. Ne nadarmo se často v pohádkách a různých mystických příbězích prochází právě zrcadlem do jiných světů či jiného času nebo se zrcadla hrdinové ptají na různé otázky – „Zrcadlo, zrcadlo řekni kdo je v království zdejším ten nejkrásnější…..“. Proto musíte pracovat se zrcadly ve svém interiéru opravdu velmi opatrně.

zrcadla jídelna

Co musíte o zrcadlech vědět:

  • Zvětšují prostor
  • Přinášejí do prostoru nový prostor
  • Vše násobí

Pokud tedy máte stísněný, úzký nebo jinak malý prostor, pomocí zrcadla ho dokážete zvětšit. Tento efekt musíte umět správně nastavit. Je důležité dobře určit, na kterou stěnu zrcadlo umístíte, aby vám prostor zvětšilo tím správným způsobem.

Pomocí zrcadla můžete do interiéru „vložit“ úplně jiný prostor. Můžete zrcadlo nastavit tak, že např. bude odrážet exteriér – tedy to, co je za oknem vašeho bytu či domu. Tím můžete např. „pozvat“ svoji zahrádku do obývacího pokoje apod. Nebo budete zrcadlem odrážet např. obraz z krajinou a tím tuto krajinou vložíte do dané místnosti.

zrcadlo - jídelna

Důležité je si uvědomit, že zrcadlo násobí vše, co se v něm odráží. Proto je to významná pomůcka při posilování energie hojnosti a bohatství. Zrcadlo se tak např. využívá v jídelně, kde odráží vše, co je na jídelním stole. Pokud servírujete jídlo, pak díky zrcadlu budete mít vždy jídla víc, než sami potřebujete a tím vytváříte energii hojnosti. Tuto vlastnost zrcadla můžete také využít pro posílení světla. Bude-li se zdroj světla (lustr, lampa, svíčka atd.) odrážet v zrcadle, bude místnost daleko světlejší.

zrcadla

 

Zrcadlo však také násobí vše negativní. Budete-li mít zrcadlo v tmavé místnosti, zvětší se tma, temnota a černé, mrtvé energie. Bude-li se např. v zrcadle odrážet nepořádek, přinese vám zrcadlo do života zmatek, chaos a vyčerpání.

Nejnebezpečnější je práce se zrcadly, kdy jich máte více v jedné místnosti. Zde již musíte být opravdovými MISTRY, abyste věděli, jak je správné umístit.

Chcete si vytvořit správné prostředí pro vás a vaši rodinu? Chcete, aby váš domov posiloval vaši energii a pomáhal vám zlepšovat kvalitu života? Objednejte si u nás úvodní konzultaci zdarma. Ukážeme vám, co všechno můžeme s vaším interiérem udělat, aby „pracoval“ pro vás.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: