NEMÁTE RÁDI MODROU? MOŽNÁ SE VÁM TATO BUDE LÍBIT

Modrá barva patří k tzv. elementu Voda. Podle Feng Shui tato energie přináší do života a interiéru chlad, odpočinek, klid, hloubku, moudrost. Většina lidí (a hlavně Čechů) modrou barvu „nemusí“. Z pohledu domova, kde je dobré vytvářet pocit „tepla domova“ není modrá opravdu tou nejvhodnější barvou. Ale protože interiér má být uspořádán tak, aby podporoval funkci, kterou chcete v dané místnosti či části domu/bytu vykonávat, může být naopak modrá tou nejlepší volbou.

modrá je vhodná pro klidný a hluboký spánek

modrá je vhodná pro klidný a hluboký spánek – více na AD

Modrá se nejvíce hodí do místností, které využíváte k odpočinku, meditaci, „hloubání“, přemýšlení, zpracovávání myšlenek apod. Dále se hodí do všech tzv. „komunikačních“ částí interiéru – chodby, předsíně, haly atd., tj. místností, které slouží hlavně k průchodu a kde má energie volně plynout. Modrou barvu naopak moc nedoporučujeme do místností, které je spojeno s přípravou a konzumací jídla – kuchyně a jídelny.

Lidé mají velmi špatnou představivost z hlediska interiérů. Proto je dobré dobré se vždy nechat inspirovat některými příklady z praxe. Na těchto stránkách se možná necháte něčím inspirovat. Vždyť se přeci zpívá: „Modrá je dobrá.“ Koukněte na tyto stránky: AD

Feng Shuied by JC

JC

JC

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: