INTERIÉR OBCHODU – VÍC JAK PŮL ÚSPĚCHU VAŠEHO PODNIKÁNÍ

To, že má interiér vliv na váš život, již nemusíme nikomu zdůrazňovat. Jak ale působí interiér na „byznys“? Protože každý byznys je o lidech (zákazníci jsou přeci jen také lidé, i když se někdy chovají jinak) a každý prostor působí na lidi, pak interiér vašeho obchodů silně působí na vaše zákazníky. To, jestli u vás nakoupí, nebo půjdou o dům dál, závisí do velké míry na interiéru vašeho obchodu či provozovny.

obchod alá Paris

obchod alá Paris – více na AD

Divili jste se někdy, proč v jedné kavárně je plno a ve druhé je prázdno? Není to ani tak o kávě, kterou prodávají, ani o dortech, které nabízejí. Je to o prostředí, o pocitu, jaký zákazník získá, když do kavárny či obchodu vstoupí.

Interiér vašeho obchodu či provozovny vyzařuje danou energii. Pokud tato energie neodpovídá duchu vašeho podnikání, pak máte problém. Zákazník to ihned vycítí a bude vnímat ten konflikt. A protože konflikt (jakýkoliv) je vždy zdrojem ohrožení, mají lidé tendenci odcházet (na nebezpečí konfliktu lidé reagují třemi způsoby: útěk, boj, dělání mrtvého brouka). Ani jeden z těchto způsobů není dobrým zdrojem byznysu. Takže takový člověk u vás asi nenakoupí.

Inspirujte se duchem pařížských obchodů. Možná vám to pomůže správně doladit váš obchod či provozovnu. Jukněte SEM

Potřebujete pomoct s nastavením interiéru vašeho obchodu či provozovny pro úspěšné podnikání? Domluvte si s námi úvodní konzultaci zdarma na dasa@byu.cz nebo na 602 556 479. Ukážeme vám, co vše pro vás můžeme udělat a jak vy můžete využít našich dlouholetých zkušeností s prací s interiérem v maloobchodě.

Feng Shuied by JC

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: