VELMI KRÁSNÁ REZIDENCE NA VELMI KRÁSNÉM MÍSTĚ

DOPORUČUJEME

Pokud hledáte opravdu kvalitní bydlení a chcete využít energie svého domova pro podporu svého života, pak byste se měli podívat na tuto nabídku.

Renomovaná realitní kancelář svoboda&williams nabízí k pronájmu opravdu krásný „kousek“. Jedná se o velmi zdařile renovovaný byt 3+kk na jednom z nejhezčích a nejsilnějších míst v Praze – v Břehové ulici na Starém Městě – hned vedle Pařížské ulice.

 

svoboda břehová

svoboda břehová ii     svoboda břehová iii

obrázky: svoboda&williams

Byt je vhodný hlavně pro lidi aktivní, ambiciózní, kteří se soustředí na svoji kariéru, je pro ně důležité společenské postavení a jsou společensky aktivní.

Celková plocha 140 m2 pro takovýto byt je dosti velkorysá a umožní obyvatelům opravdu velkorysí zdroj energie.

Dům, ve kterém je byt umístěn je krásně zrenovovaný a má nádherně upravený dvůr – což je v Praze poměrně vzácnost.

Podívejte se sami, nebudete zklamaní. Celá nabídka ke shlédnutí zde.

Reklamy

2 komentáře

 1. michaela.tuzilova@volny.cz · · Odpovědět

  Dobrý den,

  dovoluji si jen krátký dotaz k uvedenému upozornění: bydlím „za rohem“ v Maiselově a bydlím tam moc ráda a spokojeně. Přesto mě stále straší, že bydlím „nad hřbitovem“, což je proti vÅ¡em pravidlům. Jaký je na to váš názor?

  Děkuji

  M. Tužilová

  1. Dobrý den,
   děkuji za dotaz. Hřbitov je tak trošku „kontroverzní“, co se týče Feng Shui 🙂 Pokud to vezmu čistě z pohledu energií, pak hřbitov patří k elementu voda = klid, ticho, rozjímání, moudrost, odpočinek atd. Obecně by tedy tato energie neměla být negativní. Ale je potřeba brát v úvahu osobní pocity každého člověka. Na každého působí smrt a její symboly jinak. Znám spousty lidí (kteří mají např. hodně Vody ve svém Astrotypu), kteří chodí na hřbitov rozjímat, meditovat, odpočívat, srovnat si myšlenky v hlavě….. Navíc tento hřbitov je považován spíše za jakousi „historickou památku“, než jako běžně funkční hřbitov. Je to o individuálním cítění dané lokality. Ale jak sama píšete, element Vody je také o strachu. Pokud by tedy hřbitov ve vás vyvolával strach, pak by pro vás nebylo vhodné být v jeho blízkosti. Kdybyste měla ještě nějaký dotaz, napište mi na jirka@byu.cz a já se pokusím odpovědět 🙂 Krásný den,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: