UMĚNÍ V INTERIÉRU

Krása je velmi důležitá v životě každého člověka. Ne nadarmo je člověk tzv. Jin-Jangova – tj. tělesně-duchovní bytost. V životě potřebujete potěšit tělo i duchy. Tělo potěšíte materiální „potravou“, ducha tou duchovní. A k duchovní „potravě“ rozhodně patří krása.

Lidé mají pro krásu opravdu velmi silný vztah. Krása přináší do života tzv. element Ohně a ten zase přináší život jako takový. Chcete-li tedy žít opravdu duchaplným životem, musíte mít v životě dostatek Ohně a tak tedy i krásy.

Krásu si do života musíte dávat i pomocí interiéru. Nesmíte zapomínat, že doma trávíte opravdu velkou část svého života. Proto krása interiéru velmi silně působí na kvalitu vašeho bytí.

Interiér jakoby si úplně říkal o to, že chce být krásný. Stejně jako vy, i interiér se chce líbit. Člověk ke zkrášlení používá různé doplňky a stejně tak můžete zkrášlit svůj interiér. K těm nejsilnějším doplňkům patří umění. Každý domov by měl mít v interiéru nějaké to umělecké dílo. Čím hodnotnější je, tím větší důkaz toho, že si svého interiéru (a tak i života) vážíte a že je pro vás opravdu drahý.

umění v interiéru

Více na AD

umění v interiéru i

Při výběru uměleckého díla ale musíte dávat pozor na několik důležitých věcí:

  • Dílo se musí líbit vám a ne vašim přátelům či kritikům
  • Musíte mít jasno v tom, co dílo vyjadřuje, protože to bude dodávat do vašeho života
  • Danému umění musíte rozumět – dílo pro vás nesmí být nesrozumitelné či zmatené
  • Každé dílo, které si doma umístíte, musí pro vás mít jasný význam (nesmíte chodit kolem a kroutit hlavou, jak mohl někdo něco podobného namalovat)
  • Pozor na autora/umělce a jeho život – dílo každého umělce je také zároveň jakýmsi poselstvím daného umělce, takže jestli daného umělce zrovna „nemusíte“, neměli byste si domů dávat ani jeho díla (i když mohou být opravdu vzácná)
  • Musíte také vědět, že sbírka umění je něco jiného, než nahodile vybraná díla použitá jako doplněk interiéru

umění v interiéru ii

Uvažujete-li o uměleckém díle, poraďte se s někým, kdo umění rozumí. Až budete mít s výběrem jasno, můžeme vám pomoci vybrat to správné místo, protože každé umění bude přinášet danou energii a ta bude vyžadovat ten správný prostor.

Konzultaci si objednejte na dasa@byu.cz nebo 602 556 479

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: