BYDLÍTE V KLASICKÉM STARÉM BYTĚ? MÁTE ŠTĚSTÍ!

Krása a síla energie klasických starých staveb se v dnešní moderní architektuře už neobjevuje. Staré stavby v sobě mají energii, kterou jim dodalo umění architektů a stavitelů dané doby. Byli to opravdoví mistři své profese a dobře znali fungování a vliv prostoru na člověka. Pokud máte to štěstí a v takovém bytě bydlíte, pak se radujte. Takový byt by vám měl přinášet hodně správné energie do vašeho života.

klasický interiér

Tak jako každá krása, tak i krása starých bytů však vyžaduje tu správnou péči a starost. Proto se jejich interiéru musíte věnovat opravdu správně a nesmíte udělat žádnou chybu. Tím byste sílu jejich energie mohli zničit. A co hůř: mohli byste ji „poštvat“ proti sobě. Ještě vám nikdo neřekl, že energie prostoru je silnější než vy a vždy vás „přepere“?

klasický interiér i

Interiér těchto klasický bytů vyžaduje klasické dekorace, nábytek i doplňky. Nemůžete zde tedy „jen tak“ něco umístit. Navíc zdi a stropy těchto bytů bývají nějakým způsobem zdobeny, využívají různých tvarů, symbolů a ozdob. Ty musíte nejen zachovat, ale také je patřičně zdůraznit. Nic nesmíte potlačovat. Vězte, že vše, co v takovém klasickém bytě najdete, zde má pevně danou funkci a mistři stavitelé je zde umístili s plným vědomím jejich účelu. Navíc celý byt často vytváří celistvý komplex, takže pokud něco porušíte, můžete tak zničit celý byt.

klasický interiér ii

Pokud takovému svému domovu budete věnovat skutečně hodně své pozornosti, bohatě se vám odvděčí.

Více v AD

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: