JAK MAJÍ ČEŠI BYDLET?

PROSTŘEDÍ FORMUJE VAŠE ŽIVOTY

Síla prostoru je pro mnohé neuchopitelná. Neumí si představit, jak by jejich obývací pokoj mohl ovlivňovat kvalitu života. Přesto lidé znají tuto obrovskou sílu již po mnoho tisíc let. Proto se v minulosti všichni velcí vládci a dynastie po celém světě a ve všech kulturách zabývaly kromě jiného i stavitelstvím.

prostředí pro život

prostředí pro život

Příklady těchto staveb tak nacházíte po celém světě od západu na východ a od severu na jih. Znáte obrovské paláce, hrady, katedrály, pyramidy a mnohé jiné. Celá města byla dříve budována tak, aby dodávala vládcům a národům sílu a mocnou energii. I v Čechách jsme měli mocné stavitele, kdy ten nejmocnější byl Karel IV. Jeho moc i sláva je tak spojována i s mnoha stavbami, které až do dnešního dne vytvářejí sílu národa, jeho kultury a historického dědictví. Prostor působí mocně a hlavně dlouhodobě. Proto se v dnešní rychlé době na sílu prostoru již zapomíná. Lidé chtějí mít prospěch hned. Čím rychlejší energii však vytváříte, tím rychleji také mizí. Pokud tedy chcete žít stabilním životem a mít životní rovnováhu, musíte pracovat s energií prostoru. Opravdu tak není jedno KDE a JAK bydlíte. Váš život je prostorem velmi silně ovlivňován a formován. Proč? Energie prostoru patří k energii Jin a to je forma. Proto váš dům či byt váš život velmi silně formuje. Důležité je si uvědomit, že prostor není jen váš interiér. Je to i váš dům, ulice, čtvrť, město, krajina atd., ve kterém žijete. Jinak se váš život bude vyvíjet na malé vesničce v horách a jinak v centru velkoměsta. Jinou formu života budete prožívat v rodinném domku a jinou v bytě ve staré zástavbě a úplně jinou v moderní novostavbě. Lidé v Čechách mají velmi silnou energii Země, tj. elementu, který nemá v lásce změny a nejistotu. Proto se lidé u nás neradi stěhují a nevyužívají energie prostoru pro změny ve svém životě. Život každého člověka se vyvíjí v čase. Každá etapa vašeho života bude potřebovat jinou formu energie – jinou pro začátek nové kariéry, jinou pro založení rodiny, jinou pro důchod apod. Pokud nezvolíte správnou formu prostoru, zažijete v životě mnoho tíhy.

Jaký domov je nejvohodnější právě pro vás? Pomůžeme vám najít a správně nastavit místo i typ domova na základě vaší typologie a charakteru osobnosti. Pokud máte zájem, napište nám na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479.

Zdroj: #HAPPYWEEK 164 – ke stažení ZDARMA ZDE

164

HAPPYWEEK 164

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: