POZOR NA DŮM, VE KTERÉM BYDLÍTE

Že architektura patří k umění asi víme všichni. Dokonce má honosný titul: „Královna umění“. Dříve však architekti byli „PÁNI ARCHITEKTI“. Byli to velmi uctívaní lidé, protože všichni věděli, že jejich díla mají obrovskou moc. Proto byli zváni na královské a císařské dvory. Každý panovník byl dříve i budovatelem – budoval své sídelní město, města své země a také stavby, které měli svoji důležitou společenskou nebo duchovní funkci. Ano, architektura má obrovskou moc. Ovlivňuje kvalitu života všech lidí, kteří jsou v okolí staveb a ještě více těch, kteří je využívají. Proto lidé věnují velkou pozornost místu a domu, kam se stěhují, či kde chtějí mít sídlo své firmy. Budova má na život a úspěch firmy velký vliv.

"umělecké domy"

„umělecké domy“ – více na AD ZDE

Moderní architektura je stále uměním, jen mám pocit, že již nevnímá svoji obrovskou zodpovědnost. Pokud budova slouží jako „umělecký kousek“ a její funkce je s uměním spojená, pak je vše v pořádku. Je-li však „umělecká“ budova určena k bydlení či sídlu firmy, pak tu máme velký problém – tedy ti, kteří tuto budovu využívají. Stavbě svého domu, nebo domu, do kterého se chcete nastěhovat, věnujte velkou pozornost. Rozhodně si pro své bydlení či podnikání nevybírejte „umělecká“ díla. Ty patří do sféry umění a mohou vám se životem či podnikáním pěkně „zatočit“. Stačí se inspirovat životay a podnikatelskými aktivitami umělců – moc se jim většinou nedaří.

Pomůžeme vám najít ten správný dům a prostředí pro váš život či podnikání. Vycházíme při tom z typologie a charakteru vaší osobnosti a funkce, kterou má budova plnit (rodinný život, nebo rozvoj kariéry či podnikání apod.). Objednejte si naší úvodní konzultaci zdarma na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: