TIPY K ČEMU VŠEMU VYUŽÍT JARNÍ ÚKLID – NAPŘ. K BOHATSTVÍ

A je to tady. Možná máte pocit, že jste si ještě ani nestačili odpočinout po vánočním úklidu a už je tu ten jarní. Ano, je to tak. Březen přináší ty nejlepší energii k úpravě interiéru, aby vám poskytl co nejvíce energie. Blíží se nejaktivnější období roku – jaro s létem. V tomto období se máte co nejvíce věnovat různým aktivitám. Abyste však měli dostatek potřebné energie, musíte mít také adekvátní zdroje energie.

jarní úklid

A jedním z nejsilnějších zdrojů energie je právě prostor. Pokud jste se svým bytem či domem ještě letos nic nedělali, je březen ten nejlepší měsíc se svému domovu věnovat. Každá práce s prostorem by měla začínat pořádným úklidem. Ten vám pomůže zbavit se všech mrtvých či nepotřebných energií. Proto úklid nemůže být jen o „srovnání“ věcí. Musí začít „vyhazovem“. Zbavte se všeho nefunkčního, všeho, co již nepoužíváte a co již nebudete potřebovat. Zapomeňte na výmluvy typu: „co když to náhodou budu potřebovat“, nebo „to se může ještě někdy hodit“ apod. Zde je pravidlo jasné: co nepotřebuji, a co nefunguje musí z bytu či domu. Tečka. To, že se zbavíte nepotřebných věcí má dva zásadní přínosy pro váš život:

1.Zbavíte se mrtvé (a tedy zdraví škodlivé) energie

2.Vytvoříte si místo pro nové

Po té, co si svůj domov uvolníte od nepotřebných věcí musí přijít „očista“ a provětrání. Měli byste se ujistit, že vše, co doma máte, bylo očištěno, že se nikde neválí chuchvalce prachu, že nikde není zaschlá špína apod. Jakmile budete mít doma čisto, musí přijít na řadu nový, čerstvý vzduch. Svůj domov v průběhu března stále větrejte. Nechte novou energii vzduchu prostoupit celým vaším domovem. Je to nová, svěží energie do vašeho života.

Zdroj: #HAPPYWEEK 159 – ke stažení ZDARMA ZDE

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: