JAK MÁ VYPADAT SPRÁVNÝ PŘÍJEZD K VAŠEMU DOMU

Příjezd k domu je velmi důležitý pro jeho celkovou energii. Aby byla energie co největší, musíte této energii umožnit přístup do svého domu. Tomu má sloužit příjezdová část pozemku a hlavní vchod.

Mnoho lidí dělá jednu velkou (až fatální chybu) – považují za svůj domov jen vnitřek domu, interiér. Vše co je vně interiéru – vchod, fasáda, průčelí domu, zahrada, vjezd na pozemek a okolí domu – přehlížejí. Tím však mohou ublížit nejen celému domu (včetně interiéru), ale také sami sobě. Dnes již není žádným tajemstvím, že energie prostředí, ve kterém bydlíte, je velmi důležitá pro to, jak se v životě cítíte, jaká je kvalita vašeho života a je důležitá i pro vaše zdraví.

Abyste se v životě cítili dobře, aby kvalita vašeho života byla co nejvyšší a byli jste stále ve správné zdravotní kondici, musíte mít dostatek energie. A jedním z hlavních zdrojů této životní energie je i prostředí, ve kterém trávíte svůj čas. Musíte si uvědomit, že nejvíce času trávíte doma – i když se vám to možná nezdá. Ale stačí si uvědomit, že pokud doma spíte, pak tam trávíte jednu třetinu svého života (8 hodin spánku) – a to minimálně. Většina lidí doma tráví polovinu svého života.

SPRÁVNÝ PŘÍJEZD K DOMU

SPRÁVNÝ PŘÍJEZD K DOMU

Jedním ze způsobů, jak zajistit dostatek zdravé a silné energie v domu je její přísun z okolí domu a pozemku. Tomu má sloužit hlavně příjezdová cesta k hlavnímu vchodu. Ta musí být dostatečně široká (nejen pro vaše velké auto), aby energie mohla volně a bez překážek proudit ke vchodu do domu. Tato cesta nesmí být přímá, tj. ostře mířit na vchod. Měla by být mírně „vlnitá“, jako meandr řeky. Tím se energie dostatečně zpomalí a „neútočí“ na dům velkou rychlostí. Ta by pak přinášela stres a celkový pocit nepohody. Před domem se má energie hromadit, aby jí byla stále dostatečná zásoba. Je proto důležité, aby se cesta před domem rozšířila a vytvořila tzv. „jezírko“ energie. U menších domů stačí, pokud se cesta před vchodem jen rozšíří. U větších rezidencí je pak vhodné utvořit před vchodem velký kruhu, náměstíčko. Uprostřed tohoto kruhu by pak měla ideálně být fontána, která bude dodávat energii svěží nádech a bude podporovat její proudění.

Kvalitu příjezdu ke svému domu nepodceňujte. Aniž to tušíte, velmi významně ovlivňuje kvalitu vašeho života, úspěch, peníze a hlavně – vaše zdraví.

SLEDUJTE NÁS NA facebook.com/cernakinteriordesign

Pokud máte zájem o Feng Shui analýzu svého bytu, domu či pracovního prostřdí, napište nám:

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: