MUSÍTE UMĚT SLADIT INTERIÉR S EXTERIÉREM

Je krása pracovat s lidmi, kteří mají velký cit pro prostor. Tito lidé umí vycítit a také využít veškerý potenciál prostoru. Vědí také, že interiér musí ladit s exteriérem.

Tento obrázek mě opravdu nadchnl.

soulad energií exteriéru a interiéru

soulad energií exteriéru a interiéru

Cit pro prostor je stejný talent, se kterým se lidé rodí, nebo……ne. Stejně jako jsou lidé s „čuchem“ pro talenty a již po pár akordech poznají budoucí rockovou či popovou hvězdu, jsou lidé, kterým se stačí jen rozhlédnout a hned poznají sílu prostoru. Nemusí mít za sebou složité studium architektury ani kurzy designu (samozřejmě to není na škodu J). A přesto vědí.

Když pracujete s interiérem, nesmíte zapomínat, že váš byt či dům je JEN součástí většího prostoru – exteriéru, ve kterém je usazen. A stejně jako je důležité správné usazení briliantu do šperku, musíte správně „usadit“ svůj dům/byt. Jen tak může vzniknout dokonalý šperk, který bude ozdobou vašeho života. Pouze takový prostor vám může dodat maximum své energie a dodá vám veškerý svůj potenciál. Musí být souladem mezi vnějškem, vnitřkem, vámi a tím, k čemu daný prostor budete využívat.

Každý prostor má svůj potenciál, kterým vám může sloužit. Stejně, jako každý člověk má svůj přirozený talent, kterým má sloužit ostatním. Ale jen někteří umí tento potenciál cítit, využít a posílit. S takovými lidmi musíte pracovat, chcete-li mít opravdu krásné, kvalitní a harmonické bydlení.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: