BYDLETE JAKO V PAŘÍŽI

Do Paříže jezdíme za módou, za parfémy, croissantem, francouzskou kuchyní, láskou či dobrým vínem. Módu jsme se již pomalu naučili, parfémy nám též nejsou cizí, croissant si můžeme koupit v nějaké té francouzské pekárně, i pár dobrých francouzských restaurací bychom našli, lásku a romantiku si také již umíme vytvořit a dobrému vínu se začínáme učit v rostoucím počtu vinoték. Je tedy doba se posunout ještě dále.

Paříž se tak může stát inspirací pro další velmi důležitou oblast našeho života – bydlení. Jak víte, Francouzi mají velmi blízko k tomu, čemu se říká „umění života“. Umí si život opravdu užívat a naplnit ho krásou i kvalitou. Ne nadarmo je tato země jednou ze světových velmocí již po staletí. A navíc sklízí obdiv po celém světě.

Umění života se však neobejde bez umění domova. Ten, jak víte (alespoň z našeho učení či příspěvků), patří mezi 9 základních oblastí života, které jsou nezbytné pro celkově naplněný a šťastný život. Pokud se budete procházet po Paříži – hlavně v historickém centru – tak nejednou si možná budete připadat, jako byste se procházeli po centru Prahy. Nemáme tak široké a dlouhé ulice (Paříž je daleko více rozhlehlá než malá Praha), ale charakter budov je velmi podobný. A to nejen zvenčí, ale tako uvnitř, v jednotlivých bytech, v interiérech. Pařížské byty patří k jedněm z nejkrásnějších na světě. Mají své kouzlo, charakter a velmi silného ducha. A protože staré domy např. v Praze jsou těm pařížským dosti podobné, není důvod, aby váš domov v takových domech neměl stejně silného ducha a své kouzlo, jako byty v Paříži.

Byt v Paříži - nebo v Praze?

Byt v Paříži – nebo v Praze?

Tak, jak jsme se postupně učili získávat inspiraci francouzskou módou, parfémy či kuchyní, měli bychom stejně tak využívat tuto inspiraci v případě bydlení. Síla ducha a kouzla krásných interiérů, vysokých stropů, rozlehlých místností, vysokých oken a dveří je v Praze srovnatelná s tou Pařížskou. Chce to jen využívat stejné umění, které ovládají Francouzi. Mít smysl a cit pro prostor, krásu, kvalitu a harmonii. Nevíte, kde takové mistry umění bydlet hledat? Napište nám na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479. Rádi vám na první bezplatné konzultaci ukážeme, jak můžete zlepšit kvalitu, krásu i celkovou harmonii svého domova – bytu či rodinného domu. Pokud nové bydlení hledáte, pomůžeme vám najít nejvhodnější lokaci i typ bydlení přesně na míru vašich potřeb.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: