KVALITA BYDLENÍ ZLEPŠÍ VÁŠ ŽIVOT

Šaty dělají člověka, domov tvoří celý váš život. To, jak bydlíte, kvalita vašeho domova určuje i kvalitu vašeho života. Nepodceňujte sílu vlivu vašeho domu či bytu na váš život. Domov je jedna z klíčových oblastí vašeho života, která silně ovlivňuje vše, co v životě děláte, jak se vám v životě daří i vaše zdraví.

Sílu prostředí, ve kterém lidé žijí, objevil člověk již před mnoha tisíci lety. Ti, kteří si tuto moc uvědomili, věnovali svým sídlům a obydlím mnoho své energie i finančních prostředků. Věděli, že se jim to vždy mnohonásobně vrátí. Proto si významní stavěli významné rezidence. Proto vznikala velká panství a zámky. Sídlo již nesloužilo jen jako ochrana před vnějším nebezpečím, ale hlavně jako zdroj silné energie pro kvalitní a úspěšný život. Čím kvalitnější je váš byt nebo dům, tím kvalitnější je i váš život a to po všech stránkách. Věnujte proto kvalitě svého bydlení velkou pozornost.

Kvalitní domov zlepší kvalitu vašeho života

Kvalitní domov zlepší kvalitu vašeho života

Lidé ještě stále věnují více pozornosti svému vlastnímu vzhledu, oblečení apod., než vzhledu a kvalitě prostředí, ve kterém žijí. A přesto je toto prostředí pro život daleko důležitější, než správná rtěnka, nebo oblek (jen tak mimochodem – péče o tělo a oblečení vytváří stejné energie v životě člověka, jako péče o bydlení, jen jsou daleko slabší – tělo, oblečení i dům/byt patří ve svém základě k energii elementu Země). Při výběru svého bytu či domu musíte věnovat pozornost více aspektům, než jen interiéru. Kvalitou musí vyhovovat všechny tyto body:

Kvalita krajiny – lokace

Kvalita pozemku – ulice

Kvalita domu

Kvalita interiéru

Pokud chcete žít opravdu kvalitní život, musíte žít i v kvalitním prostředí. Čerpáte z něj energii stejně, jako např. ze zdravého stravování. Místo, ve kterém žijete, ovlivňuje vaše zdraví stejně jako zdravé potraviny. Ale neovlivňuje jen vaše zdraví. Ovlivňuje všech 9 hlavních oblastí vašeho života. Velkou měrou zasahuje především do rodinných a partnerských vztahů.

Pokud si chcete být jisti, že kvalita vašeho bydlení je v souladu s tím, jakou kvalitu v životě chcete budovat, můžeme vám pomoci. Napište nám na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479. Rádi vám s řešením vašeho bydlení budeme nápomocni.

Zdroj: HAPPYWEEK 156 – ke stažení ZDARMA ZDE

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: