KVALITA BYDLENÍ VYTVÁŘÍ KVALITU VAŠEHO ŽIVOTA

Jsme moc rádi, že čím dál tím více lidí cítí a chápe, jak je důležitá kvalita bydlení pro jejich život. Tak jako jsme před lety přestali kupovat potraviny „ala vitana“ a začali kupovat čerstvé potraviny a ingredience přímo od farmářů, tak dnes začínají lidé pečlivě vybírat místo pro svůj domov.

Říkáme: „Šaty dělají člověka, domov tvoří celý život“. Stačí, když si vzpomenete na domov svého dětství. Tyto vzpomínky jsou jedny z nejsilnějších a budou utvářet váš život až do konce. Domov je velmi silná energie, jedna z nejsilnějších a nejdůležitějších. Čím dříve si toto uvědomíte, tím dříve se vám v životě začne lépe dařit. Není již tajemstvím, že pokud se vám nelíbí váš domov, nelíbí se vám ani váš život. Tak silně je energie domova spojena s energií celého života. Feng Shui jasně říká: Domov, to je energie Země. Tělo, to je energie Země. Člověk, to je energie Země. Proto domov, tělo a člověk jedno jsou. Proto vaše domácí prostředí má také tak silný vliv na vaše zdraví a celý váš život. Začněte se o kvalitu svého domova opravdu zajímat. Podívejte se na tyto obrázky a ucítíte tu sílu, kterou dům a domov vytváří. – OBRÁZKY ZDE

feng shui v plné kráse

feng shui v plné kráse

Uvědomte si sílu toho, čemu se říká Feng Shui a Genius Loci. Snažte se tuto sílu vytvořit i u vás doma. Není nutné vlastnit vilu za 50 milionů. Není to velikosti, ani o velkých penězích. Krásný a silný domov si můžete vytvořit i v malém bytě. Ale i ten musí být ve správné lokalitě, na správném místě, ve správném domě. Nejde jen o interiér. Energii vašeho domova určuje i jeho okolí, i tzv. cesta k domovu – tedy místa, kterými procházíte, když se vracíte domů. Jak řekl jeden moudrý člověk: „Život je cesta, která se vrací k domovu“.

Pokud si chcete vytvořit opravdu silný a kvalitní domov, napište nám na dasa@byu.cz. Domluvíme si úvodní konzultaci zdarma, kde vám ukážeme, co všechno můžete udělat pro to, aby i váš domov byl kvalitní energií vašeho života.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: