JAK SI VYTVOŘÍTE SVÉHO FÉNIXE V INTERIÉRU

Energie prostoru silně ovlivňuje váš život – zdraví, úspěch, štěstí. Váš domov je tak zázemím, ze kterého čerpáte energii do svého života. Jakou energii do svého interiéru vložíte, takovou pak budete čerpat. Čím silnější tato energie je, tím větších úspěchů v životě můžete dosáhnout a navíc s daleko menším vlastním úsilím.

Vzhledem k tomu, že se nacházíte v období plánovaní svého celého roku, měli byste do svého plánu zakomponovat i svůj domov, svůj interiér. Nezapomeňte proto na aktivity, které váš domov v roce Opice vylepší. Jde hlavně o zlepšení kvality bydlení. Letos je též poměrně vhodný rok pro pořízení si nového, lepšího bydlení.

Nechte však svůj domov, aby vám pomáhal při dosahování vašich cílů. Máte-li již jasnou vizi, čeho chcete v tomto roce dosáhnout, pak ji podpořte i svým interiérem. K tomuto účelu slouží tzv. fénix. Je to energie elementu Ohně a tím i nejsilnějšího Jangu – tedy nejsilnější a nejaktivnější energie vůbec. Fénix správně patří do tzv. Gua 9, tedy do místa, který se nachází uprostřed na vzdálené zdi z pohledu od vchodu do interiéru. Toto místo vytváří nejaktivnější energii. Můžete si však vytvořit i tzv. pomocné fénixe. To jsou místa, na které se díváte (máte je před sebou) v místech, kde trávíte delší čas. Je to např. zeď naproti posteli. To je místo, na které dobře vidíte ze své postele, díváte se (i když někdy jen podvědomě) na toto místo, když jdete spát a když se probouzíte. Dalším silným místem je zeď naproti vaší sedací soupravě, pokud na ní trávíte delší čas. Pokud doma i pracujete, pak fénixe vytváří i místo naproti vašemu pracovnímu stolu.

FÉNIX

Fénix by měl obsahovat obrázek (obrázky) či symboly toho, čeho chcete v životě dosáhnout. Pokud je vaším cílem se letos podívat do Tokia, pak si do fénixe dejte vše, co vám Tokio symbolizuje – obrázky města, japonské znaky apod.

Pokud je vaším cílem najít svého životního partnera, pak si do fénixe dejte symboly partnerství. Ty vytvoříte dvěma různými věcmi, které však stojí na společném základě. Např. dvě různé svíčky, dva různé hrnečky, dvě různé květiny. Jde o to, abyste z těchto dvou věcí vytvořili pár. Silným symbolem partnerství jsou např. dvě labutě, dva delfíni apod. Nezapomeňte k těmto symbolům přidat i element Ohně, aby byla energie vaší vize aktivována. Důležité je, aby místo fénixe bylo osvětlené. Vhodné jsou např. hořící svíčky.

Fénix je velmi silná energie a podpoří vás při dosahování vašich cílů v tomto roce. Čím silnější motiv či symbol zvolíte, tím silnější energii vytvoříte.

Rádi vám pomůžeme nastavit vašeho správného Fénixe. Objednejte si u nás konzultaci Feng Shui – pište na dasa@byu.cz nebo volejte na 602 556 479

Zdroj: HAPPYWEEK 153 – ke stažení ZDARMA ZDE

HAPPYWEEK 153

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: