VYTVOŘTE SI ELEMENT ZEMĚ V INTERIÉRU

Měsíc leden je v tzv. mezidobí Země. Je to období, které je mezi starým a novým rokem a také mezi sezonou zimy a sezonou jara. Je to tedy jakési přípravné období na nové období. Abyste toto mezidobí Země co nejlépe využili, měli byste ho též posílit ve svém interiéru.

Pro vytvoření energie mezidobí Země je důležité v interiéru podpořit energii elementu Země. Tuto energii vytvoříte následujícími pomůckami:

země v interiéru

1.Barva

Zemité barvy od světle pískové přes béžovou, žlutou až po tmavě hnědou.

2.Tvary

Energii Země vytváří čtverec.

3.Materiál

Pro podporu Země můžete využít vše, co je vyrobeno z materiálů, jejichž základem je hlína nebo kámen – keramika, porcelán. Můžete též v interiéru využít menší zaoblené kamínky (pozor na kameny s ostrými hranami, ty nejsou vhodné).

4.Obrazy

Můžete též využít obrázky s vyobrazením hor nebo kamenů. Energii Země vytváří i obrázky, kde jsou různé domy v krajině. Musí jít však o domy, které znázorňují domov, ne industriální či kancelářské budovy.

Jak jsem se již zmínili v minulém HAPPYWEEKu, Zemi podpoříte také vším, co vytváří pocit tepla. Teplo, jak víte, patří k elementu Oheň a ten tzv. živí Zemi (dodává jí energii – v zákonu elementů právě element Ohně tzv. rodí element Země). K energii Země též patří jídlo. Tuto energii můžete využít např. formou vystavení sušenek, pečiva, napečených sladkostí (buchty, bábovky apod.) na svém jídelním stole. Pozor však na to, že období ledna je též obdobím, které je vhodné pro detox organismu, takže to s pečivem moce nepřehánějte J.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: