VELKÝ OMYL MILIONÁŘŮ

Většina velmi bohatých lidí dělá jednu velkou chybu: mají pocit, že jen díky množství peněz mohou ovládat vše ve svém životě. Omyl a velká chyba. Často chyba fatální, která vede k „chudému“ životu i těch nejbohatších. Z hlediska architektury a designu interiéru je důležitý jeden moment: velikost. Lidé rádi vtipkují, že „na velikosti“ nezáleží. Ale opak je pravdou. Velikost určuje sílu energie. A nejen energie, kterou můžete získat, ale také velikost energii, kterou můžete ztratit. Pokud jste bohatí a máte na to, abyste si pořídili velký prostor pro svůj domov, pak mějte na paměnti jednu velmi důležitou věc: čím větší prostor, tím více energie od vás bude vyžadovat. V případě, že nejste schopni váš domov zaplnit potřebnou energií, pak vás takový dům či byt bude velmi rychle vyčerpávat. Představte si sami sebe stát uprostřed obrovského fotbalového stadionu. SAMI, uprostřed prázdného stadionu. V tu chvíli jste malé „nic“, malé bezvýznamné nic. Teď si představte, že na tom samém místě stojíte, ale nyní uprostřed vyprodaného stadionu a všechna pozornost je věnována jen vám. Nyní nejste malé bezvýznamné nic, ale velká fotbalová hvězda, která díky té silné energii dokáže dělat na hřišti zázraky. Díky této energii se můžete stát hvězdou ještě větší.

ložnice

A velmi podobně se pak budete cítit i ve svém velkém domě, pokud nebude zaplněn energií, která vás bude podporovat a nabíjet. Na příkladu této krásné a velké ložnice si můžete uvědomit, jak prázdný může být váš vztah, pokud tuto ložnici nedokážete naplnit energií, ze které váš vztah může čerpat. Jestliže tuto ložnici nenaplníte svojí energií, energií svého partnera a pak i vaší společnou energii, pak bude tento velký prostor (i když bude sebehezčí) jen a jen vyčerpávat. Na prázdnotě této místnosti si pak uvědomíte prázdnotu svého vztahu. Pak jsou již jen dvě možnosti: vztah a tím i ložnici naplnit novou energií, nebo vztah ukončit a dům prodat.

Prostor má obrovský vliv na váš život, na jeho kvalitu a jeho průběh. Věnujte jeho řešení opravdu velkou pozornost, protože to, jak bude váš domov působit, tak budete i vy a vaše rodina žít.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: