STEVEN SPIELBERG FENG SHUI

Lidé, kteří chtějí v životě něco opravdu dokázat, využívají Feng Shui ve svém každodenním životě. Rád bych vám doporučil podívat se na video rozhovor s Masterem Feng Shui Marie Diamond, která je osobní Feng Shui poradkyní úspěšných lidí z různých oblastí, mimo jiné i Stevena Spielberga.

Marie v rozhovoru vyzdvihuje některé důležité aspekty Feng Shui:

  • Váš domov či sídlo firmy musí být vnímáno jako váš hrad – jste králi a královnami svého života, proto musíte své sídlo této své roli uzpůsobit.
  • Vchod do vašeho domu, bytu, firmy musí být jako vstup do hradu. Musí sem vstupovat král a královna, ne uklízeč či uklízečka. Král ani královna se nedostávají do svého hradu přes své garderóby a různé boty – proto by neměly být ani ve vašem vstupním prostoru.

home entrance

  • Zbavte se všeho, co nepoužíváte. Jen tak si můžete vytvořit místo pro nové věci, zážitky, lidi – nové bohatství, nové vztahy, nový dům, nové přírůstky do rodiny, nová práce atd.
  • Až se zbavíte všeho, co nepoužíváte, budete se cítit daleko lépe, lehčí a svobodnější.
  • Uvědomte si, že jste sami Vesmírem svého života. Vše, co uvidíte při vstupu do svého domova tak automaticky vstupuje do Vesmíru a bude k vám v životě přitahováno. Máte-li ve vstupu chaos, nepořádek, nebo věci, které vám nic nedávají, neříkají, pak to samé budete postupně potkávat i ve svém životě.
  • Vždy, když vstoupíte do bytu, domu, firmy či místnosti, musíte se cítit vítáni. Musíte mít radost z toho, že vstupujete.
  • Vchodové části prostoru zabezpečují plynutí energie. Cokoliv zde máte, je v tomto plynutí a vy do tohoto plynutí vstupujete a necháváte se jím unášet. Pokud váš vchod připomíná úspěch, bohatství, pak jste touto energií unášeni i ve svém životě. Pokud zde máte nepořádek, zmatek, pak i váš život plyne chaoticky, nespořádaně a nic se vám nedaří.
  • Je důležité, na co se ze svého místa díváte, ale také to, co máte za sebou. To, na co se díváte, do svého života přitahujete. To, co máte za sebou, je vaší oporou. Když si např. dáte za sebe obraz rodiny, je vaší oporou rodina.

 

Vřele doporučuji toto video shlédnout http://www.thebiglife.com/online-training/replay. Je velmi inspirativní pro všechny, kdo chtějí využít sílu a podporu prostoru pro svůj šťastný a úspěšný život.

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: