KRÁLOVSKÉ FENG SHUI

Jste králi a královnami svých životů. Využívejte vše, co jako vládci svého osudu máte k dispozici. Jednou z největších sil, kterou vládnete, je síla místa a prostoru.

Uspořádání prostoru bylo vždy důležité pro život člověka. Má obrovský vliv na úspěch, bohatství, sílu, moc, štěstí, zdraví…… Sílu a moc prostoru znali všichni dávní stavitelé po celém světě. Proto nacházíme úžasné stavby na všech kontinentech a každá z těchto staveb byla vybudována za určitým účelem, kterému měla dodávat sílu a energii. Ať již se podíváme na různé pyramidy v různých částech světa, na mohutné katedrály západní i východní kultury, na mocenská sídla vladařů. To vše jsou důkazy toho, že tito lidé znali moc a sílu prostoru, místa, budov a interiéru. Proto také každý velký vládce nebyl jen silný politik, vůdce, ale také i budovatel a stavitel. Náš největší Čech Karel IV měl všechny tyto vlastnosti a víme, že velkou pozornost věnoval stavbám. Ne náhodou nechal vybudovat tolik mocných staveb, jako nikdo před ním ani nikdo po něm.

king and queen

V západní kultuře se tomuto umění říkalo posvátná geometrie, ve východní kultuře známe pojem Feng Shui. Jak na východě tak na západě bylo toto umění striktně drženo v tajnosti před veřejností, protože vládci si velmi dobře uvědomovali jeho sílu a moc a nechtěli, aby touto mocí disponovali mnozí jiní. Udržovali si tím velmi silnou a často i jedinečnou pozici. Díky informační revoluci v posledních desetiletích a díky internetu se toto vědění dostává i k široké veřejnosti. Proto každý člověk nyní může čerpat silnou energii také ze svého prostoru, místa svého bydliště či práce.

Každý z vás nyní může využívat výhod králů a královen a posílit svoji sílu a energii silou místa a prostoru. Posvátná geometrie nebo-li Feng Shui (dnes známější pojem) se rychle šíří a je využíváno stále více lidmi z celého světa. Váš domov a pracovní místo (dvě místa, kde trávíte nejvíce času ze svého života) mají obrovský vliv na kvalitu vašeho života. Mohou ji ovlivňovat pozitivně, nebo negativně. Pozitivní vliv vám bude přinášet lepší kvalitu zdraví, životní úrovně, vztahů, štěstí a spokojenosti. Negativní vliv vám zdraví zhoršuje, přináší vám do života věčné překážky a vše je daleko těžší.

Královské Feng Shui nyní umožňuje každému z vás žít jako král, nebo královna. Žijete v době, kdy vy sami jste králem nebo královnou svých životů. Uspořádejte si svůj domov a pracovní místo, jako sídlo pro krále a královnu. Získejte tak velkou moc a sílu pro svůj šťastný a spokojený život.

Pokud vládnete angličtinou, rozhodně vám doporučuji shlédnout následující video: http://www.thebiglife.com/online-training/replay

jc

jirka@byu.cz

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: