REALITY ZOOM

Hlavním smyslem REALITY ZOOM je hodnotit kvalitu současných nabídek nemovitostí a developerských projektů.

Každý dnes již ví, že kvalita prostředí, ve kterém žije a pracuje, silně ovlivňuje kvalitu života. Nemá vliv jen na to, jak se v daném místě cítíte, ale také na vaše zdraví. V případě dětí má také silný vliv na jejich zdravý vývoj.

To, jak se vám v životě daří, je tedy ve velké míře ovlivněno právě kvalitou prostředí. Ač si toto jistě uvědomují i architekti, designeři a v hlavní řadě developeři, není kvalita místa často jejich hlavní snahou. Určitě je všem jasné, že svět nemovitostí je svět velkých peněz. Na jejich úkor je tak snižována kvalita staveb, staví se na naprosto nevhodných místech apod.

Rádi bychom na těchto stránkách věnovali pozornost různým developerským projektům, nabídkám nemovitostí apod. Budeme se zde snažit co nejobjektivněji hodnotit jejich kvalitu a to jak z hlediska bydlení, tak i z hlediská práce a podnikání.

Z naší dlouholeté praxe víme, že lidé si často neuvědomují chyby, které mnoho nemovitostí má. Bohužel na ně přicházejí až po nějakém čase, kdy se nedá jejich kvalita již mnoho zlepšovat.

Upozorníme vás zde na nevhodné stavby či projekty, ale budeme zde také doporučovat ty, které jsou pro bydlení či práci vhodné. Snad vám tím zlepšíme možnost nalezení kvalitní nemovitosti pro váš život a podnikání.reality zoom home page

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: