ZIMNÍ DEKORACE

Zima je tu a proto i váš interiér se musí přizpůsobit této nové sezoně. V jednom z předchozích HAPPYWEEKů jsme psali o důležitosti „zateplení“ interiéru. Je důležité, abyste ve svém domově posílili energii elementu Ohně, tepla a světla.

Abyste vytvořili hezkou harmonii vašeho domova se zimním obdobím, je také důležité, abyste svůj domov naplnili energií tohoto období. Je tedy potřeba odstranit výzdobu podzimu (pokud jste si ji udělali) a nahradit ji zimními doplňky.

Základním zimním doplňkem je zelený věnec. Měl by být vytvořen z přírodních zelených větviček jehličnatých stromů. Pokud si věnec neumíte vytvořit sami, zajděte do nejbližší květinářství. Většina z nich má poměrně dobrou nabídku různých věnců.

Věnec by měl mít dále ozdoby v podobě červených a zlatých doplňků. Mohou to být různé stužky, korálky apod. Červená a zlatá barva přináší energii Ohně (zlatá navíc i energii Kovu). Tím se zelený věnec jakoby „zateplí“. Do věnců zatím nedávejte svíčky. S tím počkejte až na období Adventu.

 

Věnec si rozhodně zavěste na své vchodové dveře. Dále by měl být tento věnec na vašem jídelním stole. Můžete ho dále dát do všech důležitých „středů“ – do středu konferenčního stolku, do středu komody apod.

Dále je vhodné, abyste čerstvé zelené větve měli ve vázách. I tyto větve pak ozdobte červenými a zlatými doplňky.

Protože je zima obdobím nejslabších energii, musíte posílit energii hojnosti. Rozmístěte po svém interiéru mísy s ovocem, ořechy, sušenkami apod. Tím posílíte energii bohatosti a dostatku.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: