INTERIÉR NENÍ JEN O DESIGNU

Mít krásný design, špičkové materiály, krásné barvy a nábytek od světových designérů ještě nezaručí šťastný domov. Kvalitu bydlení určuje několik faktorů. Ty nesmí být při návrhu interiéru nikdy opomenuty. Musí být v každém návrhu designéra přesně zakomponovány. Jinak se stane, že se v interiéru nebudete cítit dobře. Interiér dokonce může oslabovat vaše zdraví a způsobovat i chronické nemoci.

qi v pokoji

Jedním z těchto faktorů je proudění energie v interiéru. Každý interiér funguje stejně, jako funguje vaše tělo. Je to také prostor pro váš život. představte si, že byste např. měli svoji levou ruku nastavenou tak, že vám do ní neproudí energie. Stává se to např. kdy si ruku přeležíte. Začíná brnět, bolet a nakonec je úplně nehybná. Nemůžete s ní vůbec hnout. No a kdybyste takto nechali ruku několik hodin, může se stát, že vám postupně začne odumírat. A přesně tak se chová část interiéru, kam neproudí energie.

Proto svůj interiér musíte mít navržený tak, aby v každém místě bylo umožněno proudění energie. Jinak se v tomto místě nebude energie shromažďovat a nakonec z tohoto místa bude „mrtvé“ pole. V tomto místě se pak nebudete cítit dobře a pokud byste v něm trávili více času, začne oslabovat energii vaší, tím zhoršovat vaši psychickou i fyzickou kondici a samozřejmě tak přivodí zdravotní problémy.

Ujistěte se tedy, že ve vašem interiéru správně proudí energie. Pokud ne, udělejte příslušné úpravy interiéru, abyste energii rozpohybovali a přivedli ji na všechna místa bytu či domu.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: