ARCHITEKTURA – KRÁLOVNA UMĚNÍ

Architektura je celé věky považována za královnu umění. Je to jakási „nadstavba“ nad vším tím materiálním v našem světě. Stavitelé v dřívějších dobách byli MISTŘI a to doslova a do písmene. Stavitelské cechy byly jedny z nejmocnějších ve své době. Jejich sláva se datuje až k slavnému staviteli Šalamounova chrámu Híramovi. Tento Mistr znal všechna tajemství staveb a architektury a věděl, jakou moc stavba na člověka a jeho život a osud má. Jeho tajemství bylo tak cenné, že se raději nechal zavraždit, než aby je vyzradil nepovolaným.

Architekt architektů - Híram

Architekt architektů – Híram

Dnes se bohužel architektem stane každý, kdo vystuduje příslušnou školu. Kulaté razítko pak zaručí, že může postavit vše, co ho napadne. Ale tito architekti nejsou umělci. A tak staví domy a vůbec netuší, co dělají. Opět (stejně jako ve všech oborech) tu hraje roli cena. Čím levnější projekt a stavba, tím lépe. Ale přátelé pozor. Váš dům, jste vy. Je-li váš dům nekvalitní a neodpovídá-li základním zákonům, pak takový dům zničí váš život.

Váš dům, to musíte být VY

Váš dům, to musíte být VY

Pokud plánujete stavět dům, věnujte tomu opravdu velkou pozornost. Většina projektů na trhu jsou jen „čmáranice“, které do vašeho života štěstí nepřinesou. Zvolte si architekta, který je opravdovým mistrem, protože jeho stavba velmi ovlivní kvalitu vašeho života.

Kvalita domu určí kvalitu vašeho života

Kvalita domu určí kvalitu vašeho života

Ušetřit pár tisíc na projektu a stavbě se vám určitě v životě nevyplatí. Zničíte si tím naopak celý svůj život a život celé rodiny. Dům, ve kterém bydlíte je zdrojem vaší energie, ovlivňuje vaše zdraví. Proto si mocní, vládci, králové pečlivě vybírali, kdo bude stavět jejich stavby. Moc dobře věděli, že tím ovlivňují svůj osud. Pokud stavbě nerozumíte, nechte si poradit. Stavba domu je jednou z nejdůležitějších událostí ve vašem životě! A neplatí to jen při stavbě vlastního domu. Platí to i v případě, že se stěhujete. Najděte si byt jen v takovém domě, který je kvalitní a má pro vás ty správné energie. Kvalita a štěstí vašeho života do velké míry závisí právě na tom, v jaké domě žijete.

Váš dům musí přinášet štěstí do života

Váš dům musí přinášet štěstí do života

www.cernakinteriordesign.webs.com

www.akademiestesti.webs.com

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: