HOJNOST A BOHATSTVÍ

Jste bohatí? Měli byste být. Váš život má přinášet hojnost pro vás i pro všechny vaše blízké. Bohatství nejsou jenom peníze. Bohatství zahrnuje krásné vztahy, krásné vzpomínky, zážitky, aktivity. Vše, co vás obohacuje je bohatstvím vašeho života. Bohatství musíte budovat. Aby budování bohatství bylo jednodušší, můžete k tomu využít podpory svého domu či bytu. Musíte si do svého interiéru dát energii bohatství, tj. něco, co bude myšlenku na bohatství evokovat, co vás bude inspirovat a přibližovat k bohatství.

fruit painting

Jedním z takových nástrojů, které můžete využít ve svém interiéru, je ROH HOJNOSTI. Je to nástroj, který je známý všem odborníkům na prostor již tisíce let. Všechny bohaté rody a rodiny takový roh hojnosti měly a velmi pozorně o něj pečovaly. Nejde však o nástroj, který je dostupný jen těm bohatým. Naopak, často díky tomuto nástroji tyto rody či rodiny zbohatly.

Roh hojnosti si můžete vytvořit i sami poměrně jednoduše. Nejlepším prostorem pro roh hojnosti je jídelna, nebo levý horní roh půdorysu při pohledu od vchodu do interiréru (bytu či domu). V jídelně vytvoříte roh hojnosti pomocí obrazu, který má stejný název: roh hojnosti. Je to obraz, na kterém je zátiší s jídlem. Jsou to různé bohaté mísy s ovocem, jídlem, láhví vína apod.  Roh hojnosti můžete vytvořit také skutečnou mísou, kterou naplníte po okraj dobrůtkami, které máte rádi. Pozor jen na to, aby mísa byla stále plná. Tj. pokud něco z mísy „ujíte“, pak musíte mísu doplnit.

bowl of fruit

V levém horním rohu interiréru (tzv. Gua 4 podle Feng Shui) vytvoříte roh hojnosti mísou stejně jako v jídelně. Zde však můžete bohatství evokovat i bohatou a rozmanitou výzdobou a množstvím různých květin. Kromě bohatství tím podpoříte i své zdraví.

Chcete-li mít život opravdu bohatý a zdravý, vytvořte si roh hojnosti.

Budete-li chtít s rohem hojnosti poradit, můžeme k vám přijít na konzultaci a roh hojnosti vám pomoci nastavit. Konzultaci si objednejte na dasa@byu.cz nebo 602 556 479.

http://www.cernakinteriordesign.webs.com

http://www.akademiestesti.webs.com

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: