SÍLA JÍDELNÍHO STOLU

Jídelní stůl silně ovlivňuje kvalitu vašeho života. Je to místo, kudy vstupuje tzv. „postnatální“ energie z vaší stravy do vašeho těla. Místo, kde stravu konzumujete kvalitu této energie silně ovlivňuje. Proto je velmi důležité umístění jídelny a zvláště pak jídelního stolu.

Jídlo vám nedává jen energii v podobě živin, ale má vás také harmonizovat, tj. dostávat do „středu“. Abyste svůj střed, tj. harmonii umocnili, je důležité posilovat také středy v prostoru. Je tedy velmi důležité, co se nachází ve středu vašeho jídelního stolu. Vše, co je umístěno ve středu, vchází do vaší energie, do vašeho života. Tím silně ovlivňuje kvalitu života.

Rozhodně nesmí být tento střed prázdný. Tím by do vašeho života vstupovala prázdnota, mohli byste ztrácet smysl života, život by mohl být nenaplněný.

Dávejte si tedy do středu jídelního stolu takovou energii, kterou potřebujete posílit. Pokud je to např. hojnost, pak je dobré mít ve středu stolu tzv. mísu hojnosti. Nejjednodušší je mísa s čerstvým ovocem. Je lepší, když na mísu dáte několik různých druhů ovoce. Tím zvýrazníte bohatost, rozmanitost a pestrost života.

Budete-li mít ve středu stolu mísu, nesmí být prázdná, nebo poloprázdná. Musíte stále mísu doplňovat.

Pokud chcete svůj život stabilizovat, pak je důležitá tzv. zemitá energie. Zde by byla vhodná keramická mísa plná ořechů, nebo obilovin.

Pokud chcete posílit přirozené zdraví, pak je vhodné mít na stole čerstvé kvetoucí květiny.

dining table II

Starejte se o střed svého stolu. Střed je vaše harmonie, základ vašeho štěstí.

http://www.cernakinteriordesign.webs.com

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: